Володимир Зеленський та Гітанас Науседа обговорили підготовку до саміту Україна – ЄС

uatv
07.09.2020
Фото Укрінформ

Сьогодні, 7 вересня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з очільником Литовської Республіки Гітанасом Науседою.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Сторони обговорили ситуацію з пандемією коронавірусу та заходи, яких вживають в Україні та Литві задля протидії поширенню інфекції.

Володимир Зеленський ознайомив Гітанаса Науседу з актуальною безпековою ситуацією на Донбасі.

Також український президент розповів очільнику Литви про перебіг переговорного процесу в Нормандському форматі.

Окрему увагу співрозмовники приділили питанню підготовки до 22-го саміту Україна – ЄС, який має відбутися 1 жовтня в Брюсселі. Володимир Зеленський наголосив на налаштованості української сторони на максимальну результативність.

“Серед головних результатів саміту я бачу підтвердження визнання європейських прагнень України, досягнення домовленостей про початок роботи з оновлення торговельної частини Угоди про асоціацію, адже вона вже не відображає економічних реалій України та ЄС”, – наголосив Володимир Зеленський.

Гітанас Науседа, у свою чергу, зазначив, що серед країн Східного партнерства наша держава демонструє лідерство. І висловив сподівання, що під час президентства Володимира Зеленського Україна зробить усе, щоб стати членом ЄС.

Також Володимир Зеленський і Гітанас Науседа обмінялися думками щодо ситуації в Білорусі.

Нагадаємо, президент Литви через коронавірус відклав поїздку до України.

Джерело UATV
дата 07.09.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×