Володимир Зеленський оглянув об’єкти “Великого будівництва” у Вінницькій області

uatv
29.09.2020
Фото ОП

Під час робочої поїздки до Вінницької області президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом реконструкції об’єктів, яка здійснюється в межах національної програми “Велике будівництво“.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Президент оглянув, як відбувається капітальний ремонт шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю). Як зазначається, капремонт шляхопроводу є частиною проєкту транспортного коридору GO Highway, який з’єднає чорноморські порти Миколаїв та Одесу з польським Гданськом на Балтійському морі. У межах Вінницької області коридор проходить по автомобільній дорозі М-12 від кордону з Хмельницькою областю до межі з Черкаською. Цього року ремонт дороги на Вінниччині буде завершено.

Читайте також“Велике будівництво”: стартував ремонт траси “Дніпро – Нікополь” (ВІДЕО)

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков зазначив, що у 2020 році в області заплановано відремонтувати 104,5 км доріг та вісім споруд. На 2021 рік за маршрутним принципом будуть продовжені ремонти на дорогах М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський та Р-33 Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/, яка цьогоріч активно ремонтується в Одеській області. Нині триває реконструкція п’яти мостів на дорогах державного значення.

Також Володимир Зеленський ознайомився зі станом реконструкції будівлі комунальної організації “Спортивний комплекс “Здоров’я”.

“Цей спорткомплекс буде одним з небагатьох в Україні та єдиним у Вінницькій області, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю, а також забезпечить можливість реабілітаційної та відновлювальної активності”, – наголосив глава держави.

Також у межах національної програми “Велике будівництво” у Вінницькій області здійснюється реконструкція чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів.

Раніше стало відомо, що наступного року в межах національної програми “Велике будівництво” споруджуватимуть також басейни при навчальних закладах, щоб підтримувати здоров’я дітей.

Джерело UATV
дата 29.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×