Володимир Зеленський обговорив із Майком Пенсом реформи в Україні

uatv
18.09.2019
Фото АП

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з віцепрезидентом Сполучених Штатів Америки Майком Пенсом.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу глави держави.

Так, Зеленський подякував Майку Пенсу за його роль в ухваленні рішення про продовження програми безпекової допомоги Україні та висловив сподівання, що в наступному році її обсяги з боку США лише зростуть.

Володимир Зеленський наголосив на важливому значенні підтримки, яку надають Сполучені Штати для зміцнення обороноздатності України та реформування національного сектору безпеки й оборони.

Сторони констатували плідний розвиток українсько-американської співпраці у сфері енергетики та висловилися за її подальше активне розширення.

Було також наголошено на обопільному задоволенні високим рівнем політичного діалогу між Україною та США на найвищому рівні.

Читайте також: США продовжать підтримувати Україну, – Пенс

Президент України поінформував Пенса про реформи, спрямовані на викорінення корупції у нашій країні.

Зі свого боку Пенс відзначив прогрес України у впровадженні масштабних реформаторських заходів і висловив підтримку цих зусиль нової української влади.

Раніше Володимир Зеленський під час зустрічі з тимчасовим повіреним у справах США Вільямом Тейлором подякував за постійну підтримку з боку Вашингтона суверенітету та територіальної цілісності України.

Джерело UATV
дата 18.09.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×