Володимир Зеленський на КПВВ “Майорське” провів нараду щодо роботи ТКГ

uatv
26.09.2020
Фото ОП

Під час робочої поїздки до Донецької області президент Володимир Зеленський відвідав контрольний пункт в’їзду-виїзду “Майорське“.

Про це інформує пресслужба ОП.

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко розповів, що з 22 березня, після запровадження карантинних заходів, КПВВ тимчасово не працює.

“Фактично ми готові проводити всі контрольні операції. Відстань від КПВВ до лінії розмежування становить 800 метрів”, – запевнив Дейнеко.

Також на КПВВ “Майорське” президент провів нараду з питань роботи Тристоронньої контактної групи (ТКГ).

У нараді взяли участь керівник ОП Андрій Єрмак, головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак, міністр оборони Андрій Таран, начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов, голова ДПСУ Сергій Дейнеко, директор Шостого територіального департаменту МЗС Андрій Плахотнюк, народний депутат, заступник глави делегації України в ТКГ Олександр Мережко, інші представники України в ТКГ, а також представники СММ ОБСЄ.

Представниця СММ ОБСЄ у Краматорську Едріна Мілфорд зазначила, що моніторингова місія фіксує значно менше порушень з 27 липня, коли почав діяти режим сталого та всеосяжного припинення вогню.

“З 27 липня до 16 вересня було зафіксовано 1052 випадки порушень. Для порівняння, за п’ять тижнів до цього ми зафіксували 18027 порушень”, – повідомила представниця ОБСЄ.

За її словами, за ці два місяці режиму тиші було зафіксовано лише одне поранення цивільної особи – у перший день його дії.

Співрозмовники обговорили просування у питанні дзеркального розведення сил і засобів на чотирьох погоджених ділянках, а також у питанні розмінування території Донбасу.

Було також обговорено питання можливого відкриття більшої кількості КПВВ на Донбасі.

Раніше глава держави на Донбасі вручив військовослужбовцям нагороди (ФОТО).

Нагадаємо, що бойовики впродовж доби порушили тишу поблизу Новолуганського.

Джерело UATV
дата 26.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×