Володимир Осник – перший українець – володар титулу Mr. Universe (ВІДЕО)

Скрін із відео

Герой нашої програми Володимир Осник в 2017 році став першим українцем – володарем титулу Mr. Universe в категорії Men’s Physique. Про особливості свого виду спорту, головні здобутки й мрії, спортивну дієтологію та багато іншого він розповів в програмі “Ціна перемоги”.

Перш ніж зайнятися бодібілдингом, Володимир Осник спробував себе в кількох видах спорту. Рукопашний бій, дзюдо, бокс. У 14 років вирішив піти в тренажерний зал.
Після школи Володимир вступив до київського Національного університету фізичного виховання і спорту, там захопився силовим триборством, виступав за збірну університету з пауерліфтингу. Закінчивши навчання в вузі, на якийсь час повернувся в бодібілдинг. І навіть виграв бронзу на Кубку України. Але потім знову зайнявся силовими видами спорту. Виступав сам як спортсмен, тренував інших. Підготував кілька рекордсменів Європи з жиму лежачи, срібного призера Чемпіонату світу. Також займався обладнанням фітнес-клубів і студій. У 2016 році йому сподобався один новий тренажер.

“Повноцінний вантажоблочний верстат, дуже функціональний, на якому можна було готуватися з бодібілдингу та, тим більше, займатися фітнесом. І у нас була така ідея – почати готуватися до чемпіонату з бодібілдингу, якраз з’явилася номінація Men’s Physique, з використанням даного виду обладнання. Такого не робив в світі ніхто до мене, навіть не замахувався в цьому напрямку, і ми його запровадили”, – розповів Володимир Осник.

Техніка повністю виправдала очікування спортсмена. Він добре підготувався і в 2016 році виграв чемпіонат України в категорії Men’s Physique, і посів друге місце на чемпіонаті Європи в Києві. Через рік поїхав представляти Україну в Будапешт, на турнір “Mr. Universe”.
Це головні змагання, які проводить в Європі Всесвітня аматорська асоціація бодібілдингу. Вони збирають більше трьохсот учасників з різних країн світу.

Ціна такого переможного виступу атлета – роки щоденних тренувань, особливий збалансований режим харчування. Своїм досвідом Володимир Осник часто ділиться на тренінгах. Розповідає про особливості підготовки до змагань, про здоровий, активний спосіб життя, проводить майстер-класи. Він каже, що бодібілдинг – це спорт відчуттів. Те, що ви відчуваєте під час виконання вправи, те й працює. Ця ментальна концентрація дуже важлива.

У планах нашого героя – виступ на Чемпіонаті світу з бодібілдингу, який в 2019 році вперше буде проводитися у Львові. А його заповітна мрія – перемога на змаганнях “Містер Олімпія” в Португалії.

Більше випусків програми “Ціна перемоги” дивіться за посиланням.