Воду дамо, коли РФ перестане бути окупантом, – Кулеба (ВІДЕО)

uatv
03.07.2020
Фото МЗС

Відсутність води в Криму – це наслідок дій Російської Федерації як держави-окупанта, за які вона несе повну відповідальність.

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив в ефірі програми “На самом деле: Крым” на каналі “Дом“.

За його словами, позиція дуже проста, вона зафіксована в міжнародному праві, де є чітке правило, що ситуацію на окупованій території контролює і несе повну відповідальність за неї держава-окупант.

“Відповідно, відсутність води в Криму – це наслідок дій РФ як держави-окупанта, за які вона несе повну відповідальність. І кримчани мають пред’являти ці претензії саме Російській Федерації”, – сказав Кулеба.

Міністр наголосив, що ми не можемо йти на будь-які поступки в цьому питанні, якщо не відбувається деокупація Кримського півострова.

“І ми не маємо достатньо гарантій того, що вона успішно завершиться, а не зупиниться на півдорозі. Ось я кожному, хто живе на окупованій території, хочу сказати, що рішення ваших проблем тільки одне – це деокупація Криму. Альтернативних способів вирішення цієї проблеми не існує. Тому або ви прирікаєте себе і своїх дітей на життя на сірій, зубожілій території, або ви сприяєте, чим можете, деокупації і повертаєте нормальне життя в Крим”, – додав Кулеба.

Раніше прем’єрміністр Денис Шмигаль повідомив, що питання відновлення водопостачання в окупований Крим не стоїть на порядку денному.

Нагадаємо, що посли країн-членів Європейського Союзу вирішили продовжити “кримський пакет” санкцій проти Росії ще на рік.

Джерело UATV
дата 03.07.2020
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×