Влада повинна зберігати консенсус щодо євроатлантичної інтеграції, – Климпуш-Цинцадзе

uatv
21.05.2019
Фото Facebooк UA.EU.NATO

Спільна згода у питанні євроатлантичної інтеграції, яка зараз існує в українському суспільстві, повинна бути й у владі, між різними партіями та політичними силами.

Про це сказала віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, виступаючи на урочистостях з нагоди святкування 70-річчя НАТО, які відбувалися у Києві, повідомляє Урядовий портал.

Вона наголосила, що у цей виборчий рік наша держава не повинна знехтувати шансом і повторити помилку, яка сталася у 2008 році.

“Міністри й депутати є й будуть завжди, за будь-якого Президента. Курс на ЄС й НАТО – це не забаганка чи нереалізована реформа, це багаторічний шлях боротьби країни й воля народу. Революція Гідності була за свободу й гідність, проти рабства й хамства, за право й розвиток, проти безвідповідальності й популізму. І нарешті цьогоріч ми маємо закріплений в Конституції стратегічний курс на ЄС і НАТО. Жодних компромісів щодо цього курсу бути не може”, – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

У той же час Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф наголосила, що Організація Північноатлантичного договору продовжить підтримувати Україну.

“За 25 років НАТО та Україна налагодили якісне партнерство. Ми знаємо про прихильність українців до НАТО. Україна заплатила надто високу ціну за свій суверенний вибір, і щодня досі протистоїть російській агресії. Однак ви не самі на цьому складному шляху. НАТО продовжує підтримувати Україну”,  – зазначила Джудіт Гоф.

Нагадаємо, НАТО завтра, 22 травня, обговорить надання допомоги ЗСУ.

Джерело UATV
дата 21.05.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV