Військкомати України стануть центрами комплектації і соціальної підтримки

Реорганізація стосуватиметься не лише обласних, а й районних структур

uatv
08.11.2018

Фото з сайта galinfo.com.ua

До кінця наступного в Україні планують реорганізувати обласні військові комісаріати. На їхній базі створять  центри комплектування та соціальної підтримки, що має покращити показники призову.

Про це 8 листопада, під час брифінгу, повідомив заступник військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Денис Сахацький, передає  Гал-інфо.

Такі кардинальні зміни зумовлені модернізацією Збройних сил України.

За словами Дениса Сахацького, центри комплектування та соціальної підтримки працюватимуть за принципом,  схожим на принцип роботи міських  ЦНАПів.

“Ми прагнемо відійти від старих стереотипів про українські військкомати, максимально автоматизувати процес надання громадянам послуг, зробити його якіснішим, швидшим та без бюрократичної тяганини, – наголосив заступник військового комісара. – Людина зможе  звернутись до центру в будь-який зручний для неї час впродовж робочого дня, а не так, як зараз, коли є один прийомний день на тиждень”.

Заступник військового комісара ЛОВК також розповів, що реорганізація стосуватиметься не лише обласних військкоматів, а й районних. Останні перейменують у відділи комплектування та соціальної підтримки. Він також уточнив, що весь облік  призовників переведуть у цифровий формат.

Планується, що процес повністю завершиться до кінця 2019 року.  Організація потребує не лише  вирішення кадрових питань, а й придбання   техніки, переобладнання приміщень.

Нагадаємо, міністр оборони затвердив новий формат роботи у військкоматах. 

Джерело galinfo.com.ua
дата 08.11.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV