Війна на Донбасі не може перешкодити інтеграції України в НАТО, – Стефанішина (ВІДЕО)

uatv
08.09.2020
Фото Укрінформ

Військові дії на сході України не можуть бути перешкодою для інтеграції нашої країни до Північноатлантичного альянсу.

Про це сказала віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в програмі “Официальный разговор” на телеканалі “Дом“.

“Серед членів Альянсу є країни зі схожими територіальними конфліктами, і це не заважає їм бути членами НАТО і нарощувати систему колективної безпеки”, – наголосила віцепрем’єрміністр.

Також вона зазначила, що рух у напрямі Північноатлантичного альянсу буде тільки допомагати вирішувати ситуацію на Донбасі, реінтегрувати ці території, залучати інвестиції та підвищувати обороноздатність нашої країни.

“Україна більше не є розмінною монетою. Ми не є предметом торгу між Росією і Заходом. Ми є повноцінним суб’єктом зовнішньої політики і самі визначаємо свій рух, фактично створюючи і зміцнюючи потужну, бойову армію, нарощуючи економічний потенціал. Чим більше ми інтегруємося у світові структури, тим більш незалежними стаємо”, – сказала Стефанішина.

На тезу про те, що нейтральна позиція в питанні членства в НАТО може забезпечити більше спокою і незалежне становище у світі, віцепрем’єрміністр підкреслила, що наша держава не може займати нейтралітет. Україна є приморським державою, і тому безпека в Чорному морі і на всьому континенті без неї неможлива, зазначила Ольга Стефанішина.

Раніше віцепрем’єрміністр повідомляла, що український бізнес отримає більше можливостей після оновлення Угоди про асоціацію з ЄС.

Читайте також: Стефанішина назвала особливість євроінтеграції як політики (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 08.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×