Відновлення двосторонніх консультацій: очільники МЗС України і Молдови розповіли про результати переговорів

uatv
04.08.2020
Фото Twitter Dmytro Kuleba

Результатом зустрічі міністрів закордонних справ України і Молдови Дмитра Кулеби та Олега Цуля стала, зокрема, домовленість про відновлення двосторонніх консультацій для вирішення проблемних питань між двома країнами.

Про це розповів глава українського зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба на брифінгу з молдовським колегою Олегом Цулею, інформує “Європейська правда“.

“Я дуже радий, що нам вдалося домовитися відновити, я би навіть сказав реанімувати засідання і консультації, присвячені вирішенню проблемних питань у наших відносинах, насамперед щодо пакетної домовленості, яка стосується Дністровської ГЕС, питань дороги Одеса-Рені”, – зазначив Дмитро Кулеба.

У свою чергу Олег Цуля наголосив, що основою для двосторонніх відносин між державами і далі є спільний євроінтеграційний вектор.

“Підписавши план двосторонніх міжміністерських консультацій на 2021-2022 роки, ми надали ще один сигнал наших намірів поглибити українсько-молдовські відносини. Документ передбачає систематичні контакти експертів на всіх рівнях”, – сказав міністр закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова.

Також активізації потребують двосторонні торговельні відносини, додав Цуля. За його словами, він запропонував скликати міжурядове засідання з питань торговельно-економічної співпраці в Кишиневі.

Очільник МЗС Молдови додав, що під час зустрічі обговорив із Кулебою безпекові питання, зокрема ситуацію на Донбасі та в Криму, і запевнив у незмінній підтримці його країною незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Нагадаємо, сьогодні, 4 серпня, у Києві відбулися переговори міністрів закордонних справ України і Молдови Дмитра Кулеби та Олега Цуля.

Читайте також: Повінь на Буковині: Молдова передала допомогу Україні (ФОТО)

Джерело UATV
дата 04.08.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×