Відносини України та США залишаться міцними, – депутати Конгресу

uatv
22.05.2019
Фото з сайта pixabay

Конгресмен від Республіканської партії Адам Кінзінгер відзначив, що відносини між Україною і США залишатимуться сильними й після президентських виборів у нашій державі.

Про це він заявив у коментарі Голосу Америки.

“Я не знаю багато про нового президента, але знаю, що він був обраний із дуже сильною підтримкою народу. Думаю, що в нас є хороша можливість попрацювати разом”, – сказав політик.

Кінзінгер висловив сподівання, що конфлікт Кремля з Україною вдасться припинити “на умовах України”. Він наголосив, що Україна має право бути незалежною, вільною і суверенною, а росіяни повинні це визнати.

За його словами, склад американської делегації не був якимось сигналом для Києва.

“У нас зараз сесія, всі зайняті… Ми дуже підтримуємо зміни в Україні, щоб вона отримала свободу, на яку заслуговує та якої потребує”, – переконаний Адам Кінзінгер.

Конгресмен від Демократичної партії Джим Коста також сподівається, що українсько-американські відносини будуть активно розвиватися. Він наголосив, що США повинні продовжувати підтримувати Україну.

“Думаю, ми повинні продовжувати підтримувати демократичні сили в Україні для того, щоб українці зберігали свою незалежність і могли продовжувати працювати в напрямку подолання своїх економічних викликів, щоб Україна була сильною та незалежною частиною європейських сил”, – підсумував політик.

Нагадаємо, що США запровадили додаткові санкції проти Росії.

Джерело Голос Америки
дата 22.05.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV