Від завтра на кордоні працюватимуть лише 19 пунктів пропуску, – ДПСУ

uatv
06.04.2020
Фото з сайта unn.com.ua

З вівторка, 7 квітня, посилюються обмежувальні заходи на державному кордоні України. Тепер його можна буде перетнути лише автотранспортом, і кількість діючих пунктів пропуску зменшується до 19.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ, інформує UATV.

“Зокрема, внесені зміни до розпорядження Кабінету міністрів України № 288-р “Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення”. З врахуванням змін з 00:00 7 квітня 2020-го року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення”, – зазначають у Держприкордонслужбі.

У відомстві нагадали, що раніше були тимчасово закриті пункти пропуску для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.

“Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом”, – йдеться у повідомленні.

Зараз немає жодного пункту пропуску, де можна перетнути кордон нашої держави пішки.

У ДПСУ наголосили, що виключення з обмежувальних заходів можуть прийматися для рейсів, які здійснюють евакуацію громадян за рішенням уповноважених міністерств і відомств.

Нагадаємо, від сьогодні в Україні посилили карантин.

Джерело UATV
дата 06.04.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV