Від застосування військової сили проти України РФ стримує позиція світу, – РНБО

Росія продовжує використовувати різноманітні гібридні засоби

uatv
18.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Російська Федерація продовжує готуватися до застосування військової сили проти України. Проте зараз вона не може цього зробити, адже боїться реакції світу.

Про це під час виступу на X Національному експертному форумі в Одесі сказав заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександр Литвиненко, передає Укрінформ.

“Триває ставлення Кремля до України не як до незалежної держави, а як до бунтівної провінції, а бунтівників слід карати. Для цього використовується весь арсенал доступних засобів. Звісно, “найкращими” з інструментів стали б армія, авіація і флот. До застосування військової сили в Росії готуються наполегливо, але поки що, завдяки консолідованій позиції демократичного світу, у Москви зв’язані руки. Тому Кремль застосовує різноманітні гібридні засоби”, – сказав Олександр Литвиненко.

В Україні РФ намагається випробувати не лише традиційні, а й новітні інструменти – від економічної війни, пропаганди та кібератак до політичних убивств, диверсій та іншої підривної діяльності, зазначив заступник секретаря РНБО.

Нагадаємо, Росія провела модернізацію військових бункерів у Калінінградській області. Зокрема, оновили бункер із ядерною зброєю.

Джерело Укрінформ
дата 18.10.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV