Верховна Рада планує сьогодні ухвалити законопроект про мову

uatv
25.04.2019
Фото UATV

Верховна Рада 25 квітня планує завершити розгляд у другому читанні та ухвалити в цілому законопроект №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, повідомляє UATV.

“Сьогодні очікую від колег у парламенті відповідальної політики і 226 (голосів. – Ред.). Я голосуватиму ЗА закон про функціонування української мови як державної”, – наголосила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко у Facebook.

Мовний Майдан. Тоді нас було мало в сесійній залі, й Регіони змогли продавити ганебний антиукраїнський закон,…

Опубліковано Iryna Gerashchenko Середа, 24 квітня 2019 р.

Крім того, перед будівлею Верховної Ради України зібралися активісти, їхня головна вимога до парламенту – ухвалити Закон “Про функціонування української мови як державної”.

Як повідомляє кореспондент UATV, на площі перед ВР уже зібралося близько тисячі людей, але вони продовжують прибувати. Будівля українського парламенту перебуває перед посиленою охороною працівників Національної поліції та бійців Нацгвардії.

Фото  UATV

Нагадаємо, що у першому читанні Рада ухвалила документ 4 жовтня 2018 року. Документом пропонується, зокрема, створити Національну комісію зі стандартів державної мови та запровадити посаду уповноваженого із захисту державної мови.

Раніше спікер Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що закон про функціонування української мови як державної парламент має ухвалити 25 квітня.

Джерело UATV
дата 25.04.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV