“Великий прогрес”: посол ФРН про євроінтеграцію України

uatv
14.12.2020
Фото телеканал “Дом”

Переважна частина населення України, нинішній уряд і президент налаштовані на європейське майбутнє. І Україна досягла великого прогресу на своєму шляху, вважає посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен.

Круглі столи, які стануть регулярними, організував телеканал “Дом” спільно з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Чиновники, експерти та дипломати збираються для того, щоби провести аудит усіх можливих проблем, із якими Україна зіткнеться в процесі реінтеграції окупованих територій, і вже зараз шукати варіанти їхнього вирішення.

“Я також хочу згадати різноманітні програми партнерства. Це чіткий знак того, що НАТО й Україна хочуть співпрацювати тісніше. Також Угода про асоціацію – це і є конкретні етапи України на шляху до європейського майбутнього. Багато чого ще необхідно зробити, щоб створити кращі умови для інвесторів. Я повторюю і не втомлююся повторювати, що нам потрібні стабільні судові реформи. Тому що те, чого не вистачає нашим інвесторам, – це безпека, щоб вони могли захищати свої права в судах”, – заявила Анка Фельдгузен.

Надзвичайний і повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг також зазначив, що стійкість України до зовнішніх загроз посилить верховенство права.

“Мені не хотілося б повторювати те, що вже сказали пані посол Фельдгузен та інші мої колеги, але, як і всі вони, я абсолютно впевнений, що Україна твердо крокує шляхом європейської інтеграції. Але також дуже важливо, що Україна працює над своєю судовою системою та посиленням верховенства права. Це все те, від чого виграють не тільки громадяни України, а й Україна як держава. Це той фактор, який посилить стійкість України до зовнішніх загроз”, – прокоментував він.

Читайте також: “Перехід до мирного життя буде непростим”. Дипломати назвали умови реінтеграції Донбасу

Джерело UATV
дата 14.12.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×