“Велике будівництво”: президент ознайомився з об’єктами програми на Львівщині

uatv
17.09.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський ознайомився з проєктами, які реалізуються у Львівській області в межах загальнонаціональної програми “Велике будівництво”.

Про це інформує пресслужба ОП.

Так, глава держави відвідав будівництво логістичного центру, який створить 2 тис. робочих місць із конкурентною заробітною платою від 18 тис. грн.

Склад є найбільшим на заході України. Якщо будуть побудовані всі черги будівництва логістичного центру – він може стати найбільшим у країні.

“Це справжня історія успіху. Бізнес, який не боїться вкладати в Україну та створювати щось нове й велике. Дві тисячі робочих місць тут, в Україні, – це великий внесок у те, щоб залишати наших людей вдома, щоб вони не ставали заробітчанами за кордоном”, – сказав Володимир Зеленський після ознайомлення з проєктом.

Також президент оглянув завершення реконструкції дошкільного навчального закладу в селі Зимна Вода у Львівській області.

Усього на Львівщині будується п’ять дитячих садочків, добудовується п’ять шкіл і ще одна зводиться з нуля. Також буде створено дев’ять приймальних відділень та реконструйовано п’ять спортивних об’єктів. Один із них – стадіон “Скіф” – зможе приймати змагання рівня молодіжного чемпіонату Європи.

Крім того, Володимиру Зеленському доповіли, що в межах програми “Велике будівництво” в області заплановане спорудження та реконструкція 242,8 км доріг державного значення та 74,8 км – місцевого значення.

Цього року Львівщина отримала рекордну кількість коштів на ремонт доріг – 5 млрд грн.

Раніше Володимир Зеленський відкрив навчання Rapid Trident-2020 на Львівщині.

Читайте також: “Системно показувати результат”: президент звернувся до НАБУ, САП та Офісу генпрокурора

Джерело UATV
дата 17.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×