Велика Британія закликала Росію пустити в окупований Крим міжнародних спостерігачів

uatv
10.07.2019
Фото Укрінформ-UATV

Велика Британія звернулася до Російської Федерації з вимогою звільнити усіх політичних в’язнів, а також дозволити в’їзд на територію незаконно анексованого Криму спостерігачам від міжнародних організацій.

Про це йдеться у заяві постійного представництва Великої Британії при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві з приводу звіту Управління Верховного комісара ООН з прав людини на основі роботи місії щодо прав людини в Україні, повідомляє Укрінформ з посиланням на сайт британського уряду.

“Ми засуджуємо Росію за те, що вона не спромоглася дотриматися резолюції 73/263 Генеральної асамблеї ООН, і закликаємо РФ дозволити міжнародним моніторинговим організаціям в’їхати в анексований Крим та негайно звільнити усіх політичних в’язнів”, – йдеться у тексті заяви.

Також зазначається, що Велика Британія засуджує проведення обшуків і здійснення арештів кримських татар, яке відбулося в окупованому Сімферополі у березні 2019 року. Крім цього, у країні висловили своє негативне ставлення до того, що силовики в окупованому Криму вибірково затримують людей, проводять несправедливі суди та вдаються до катувань.

Також британський уряд занепокоєний станом здоров’я понад 70 українських політв’язнів, які зараз утримуються в РФ.

Нагадаємо, сьогодні, 10 липня, у Москві затримали активістів, які вийшли на підтримку ув’язнених кримських татар.

Джерело Укрінформ
дата 10.07.2019
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV