Велика Британія виділить 100 тис. фунтів на суд у справі MH17

uatv
17.07.2019
Фото Укрінформ-UATV

Британський уряд надасть 100 тисяч фунтів стерлінгів на створення спеціального кримінального суду в Гаазі для притягнення до відповідальності винних у авіакатастрофі рейсу MH17.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на 
заяву, яка опублікована на сайті  британського уряду.

“Я підтримую зусилля міжнародної слідчої групи та голландських органів для забезпечення правосуддя для тих, хто загинув, – зазначив з цього приводу очільник МЗС Великої Британії Джеремі Хант. – Саме тому ми виділяємо фінансову допомогу в розмірі 100 тисяч фунтів стерлінгів для створення спеціального кримінального суду в Гаазі, аби допомогти родичам і друзям загиблих отримати відповіді та притягти зловмисників до відповідальності за цей жахливий злочин”. 

Велика Британія продовжує підтримувати заклики Австралії й Нідерландів щодо взяття Росією відповідальності на рівні держави за збиття літака MH17, уточнив міністр.

 “Настав час Росії повною мірою співпрацювати з обвинуваченням відповідно до резолюції 2166 Ради Безпеки ООН”, – резюмував Хант.

Нагадаємо, ЄС закликав Російську Федерацію визнати відповідальність за катастрофу малазійського рейсу MH17, а також розпочати співпрацю зі слідством.

Джерело Європейська правда
дата 17.07.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV