Ведучий “Утро Дома” Костянтин Войтенко: Для мене це абсолютно новий шлях, і мені на ньому дуже цікаво

uatv
17.03.2021
Фото kanaldom.tv

На початку березня до команди ведучих шоу “Утро Дома” телеканалу “Дом” приєднався український актор Костянтин Войтенко. Новий колектив, нова роль і нові виклики – після перших ефірів він поділився своїми враженнями про роботу ведучого.

– Костянтине, чому ви вирішили спробувати себе в ролі ведучого?

– Чесно кажучи, це не було якимось тривалим усвідомленим рішенням “тепер я хочу стати ведучим”. Мені сказали, що на телеканалі “Дом” класна команда, і запросили на кастинг. Я йшов з невідомими відчуттями і не знав, варто це робити чи ні, але вирішив спробувати. Все відбулося дуже легко і мене затвердили, а я дав цьому статися. Можливо, я ще навіть цілком не усвідомлюю всіх змін. Напевно зрозуміло одне: для мене це абсолютно новий шлях, і мені на ньому дуже цікаво.

– Які були враження, емоції після першого ефіру?

– Після першого ефіру, насправді, були позитивні емоції, враження. Я очікував, що буде набагато складніше. Звичайно, це складно, але все можливо.

– Уже встигли помітити, в чому різниця між актором і ведучим?

– Зараз для мене найскладніше – це велика кількість тексту та відсутність можливості робити дублі. В акторській роботі, якщо ти помилився, щось не так сказав, ти можеш зробити дублі, завжди є час потренуватися. А у ведучих дуже багато тексту й дуже мало часу. Це найскладніше.

– Чи можна сказати, що на зйомках ранкового шоу ви вперше не граєте, а залишаєтеся Костянтином Войтенком?

– Я б не сказав, що я залишаюся на 100% Костянтином Войтенком. Тому що я ведучий ранкового шоу, а це теж, по суті, роль, яку я граю. Я не вільний як особистість, оскільки є певний ритм, який мені не притаманний, є фрази, які зазвичай я формулюю по-іншому. Повноцінно Костянтином Войтенком я можу бути тільки в своєму житті і, можливо, в блозі, який я можу вести в YouTube або на інших майданчиках, де немає ніяких меж. І кінематограф, і телебачення працюють за певними правилами – і їх необхідно дотримуватися.

– Є якісь принципи чи табу, яких дотримуєтеся і в акторстві, і в професії ведучого, і в особистому житті?

– Чесно кажучи, у мене багато таких принципів. Але якщо ми говоримо про те, що і в особистому і в професійному житті – я люблю, щоб завжди було добре. Щоб була класна атмосфера, де б я не перебував. Коли навколо мене хороша атмосфера, то й відбуваються хороші речі. Якщо всі працюють через добро і з позитивним настроєм, з гумором – обов’язково вийде хороший проєкт. Так само і в житті: коли ти в легкому, доброму, гарному настрої – навколо відбуваються хороші події.

– Що допомагає розслабитися та відволіктися після важкого знімального дня?

– Прості речі: сон і трішечки часу наодинці зі своїми думками. Насправді, коли я повертаюся додому, де мене чекають дружина та дитина, то відразу переключаюсь. Я пірнаю в цей світ – мені дуже подобається бути сімейною людиною, подобається домашня атмосфера, і тут я наповнююся енергією.

– Є якісь особливі сімейні традиції, які ніколи не пропустите через роботу?

– Нещодавно з’явилася прикольна сімейна традиція у вихідні випікати вафлі. Ми взагалі любимо поїсти. На важливі свята завжди намагаємося збиратися всією сім’єю. А в іншому професія актора і тепер уже ведучого змушують бути гнучким в таких речах.

– А що ще любите робити у вихідні дні? Ну, крім того, щоб поїсти?

– Якщо це ось зовсім вільний день і немає ніяких планів, що буває дуже рідко, то ми дуже любимо виїжджати кудись на природу – або в парк, або в ліс, в ідеалі сосновий. Гуляти, дихати свіжим повітрям. І взагалі дуже любимо подорожувати! Нещодавно з дружиною робили тур, проїхали машиною по всій Західній Україні, дуже класне відчуття! Ще мені завжди класно там, де море, сонце і тепло – і неважливо, яке це місто.

Раніше шефредактор громадсько-політичного мовлення ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Олексій Мацука заявив, що телеканал “Дом” – це шанс для близько 4 млн осіб почути голос Києва та позицію української влади щодо подій, які відбуваються в Україні та світі.

Читайте також: “Взгляд с Банковой с Юлией Мендель”: телеканал “Дом” запускає новий проєкт

Джерело UATV
дата 17.03.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×