Вечірній look: українські стилісти розповіли про головні тренди сезону (ВІДЕО)

uatv
12.11.2019
Скрін UATV

Жінка у вечірній сукні завжди виглядає особливо. Елегантний крій, легкі й повітряні тканини, всілякі драпірування та чарівне декольте – все це додає образу жінки королівського шику.

Що ж радять одягати на особливі заходи дизайнери та стилісти, які види вечірнього дрескоду існують, і на що варто звернути увагу, створюючи вечірній look? Про це дивіться у новому випуску програми UATV GLOSS.

При виборі вечірньої сукні дуже важливо враховувати все до дрібниць: і подію, на яку вас запросили, і місце проведення, і тип вашої фігури, а також індивідуальний смак і вподобання в одязі.

Сьогодні дизайнери пропонують сучасним модницям різноманітні фасони вечірніх суконь. І це трохи ускладнює процес створення святкового образу. Але щоб не розгубитися при виборі вечірнього вбрання, необхідно дотримуватись основних правил дрескоду.

“Існують три основних дрескода, які є в вечірньому гардеробі. Це: white tie, black tie та cocktail“, – розповіла стиліст Анна Мах.

White tie – дрескод, який наразі використовується вкрай рідко. Закриті плечі для жінок – обов’язкова його умова. Довжина сукні має бути не вище щиколоток, а підбори – не вище 7 см. Довгі рукавички, акуратно зібране волосся і не дуже пишна сукня. Для чоловіків все набагато стриманіше та лаконічніше – чорний фрак, біла сорочка, такого ж кольору жилетка та метелик. А також чорні лаковані туфлі.

“Це найжорсткіший дрескод, який не змінювався ще з минулого століття. Він використовується тільки на балах королів, – зазначає Анна Мах. – Тепер його не застосовують навіть на церемонії вручення “Оскара”.

Найпоширенішим вечірнім дрескодом вважається black tie. Він використовується найчастіше на світських заходах. Вечірня сукня до підлоги для жінок і костюм для чоловіків – класика жанру black tie. Для прекрасної половини людства дозволені глибоке декольте, відкрита спина та напівпрозорі тканини.

Дуже демократичним варіантом різновидів вечірнього образу є коктейльне вбрання. Саме воно дозволяє поєднувати, здавалося б, непоєднувані речі. Наприклад: черевики з шовковою легкою сукнею. Для чоловіків цей стиль також залишає можливість прояву фантазії. Це можуть бути яскраві піджаки, стильні капелюхи.

Але вирішальним у виборі гардеробу на сосtail party все ж залишається дрескод, вказаний у запрошенні.

Важливу роль у створенні вечірнього образу, за словами стилістів, грає колір.

У дрескоді black tie та cocktail можна обрати сукню будь-якого кольору на свій смак, враховуючи індивідуальний кольоротип шкіри.

Дизайнери також нагадують: кожен елемент у створенні вечірнього образу зобов’язаний відповідати загальній концепції. Вечірня сукня має гармоніювати і з прикрасами, і з взуттям, і з макіяжем, і з зачіскою. Створюючи повноцінний ансамбль, потрібно зробити так, щоб в образі все поєднувалося.

Головними трендами цього сезону є прозорі фактури тканин, вишивка, розрізи і мінімалістичні сукні без декору.

При цьому дизайнер Оксана Муха акцентує: зараз модно все.

“Потрібно просто дивитися, що тобі підходить, – каже вона. – Комусь може підійти коротка сукня, комусь – варіант з оголеною ногою, хтось взагалі хоче, щоб не було ніякого викликає ефекту, ніякого декольте, нічого. Жінка є носієм естетики, елегантності, ніжності. І жінка має бути завжди жінкою”.

І наостанок. Обираючи вечірню сукню для виходу в світ, обов’язково враховуйте особливості вашої фігури. Не забувайте. що вишукане вечірнє вбрання, особливо, якщо воно підібране зі смаком, здатне змінити будь-яку дівчину!

Більше випусків програми GLOSS на UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 12.11.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV