Важливим маркером в ухваленні бюджету-2021 стануть місцеві вибори, – політолог (ВІДЕО)

uatv
19.09.2020
Фото UATV

Політолог Андрій Золотарьов спрогнозував, що до середини наступного року в Україні можна очікувати початок економічного зростання.

Про це експерт сказав у програмі “На самом деле: Украина” на каналі “Дом”.

“Я все-таки очікую, що до середини наступного року почнеться, враховуючи прогнози низки економістів, початок економічного зростання. Невеликого, але зростання. А поки ми бачимо бажання. Про можливості будемо говорити вже ближче до кінця року”, – наголосив політолог.

Він упевнений, що бюджет-2021 будуть критикувати усі політичні сили в залежності від їх пріоритетів.

“Очевидно, будуть ламатися списи. Очевидно, що цей бюджет отримає дуже потужну порцію критики. Кожен буде про своє. Тому, навколо цього бюджету, безумовно, нам треба буде багато дізнатися”, – зазначив експерт.

Однак, головним маркером Андрій Золотарьов вважає реакцію регіональних еліт.

“Найголовніше, це все-таки подивитися на реакцію регіональних еліт. Ось там буде найцікавіше. З огляду на те, що конфлікт майбутніх місцевих виборів – це, як раз, центр-регіони. І багато в чому ми вже бачимо виборчі кампанії низки мерів. Ми бачимо, як вони проходять під гаслами: “Київ нас обібрав!”, “Нам не додали!” Тому, мені здається, найбільш цікаве в цьому бюджеті буде якраз проходити по лінії – центр і регіони”, – підсумував політолог.

Читайте також: У бюджет-2021 на інклюзивну освіту закладуть 500 млн грн, – Сушкевич (ВІДЕО)

Нагадаємо, що Кабмін схвалив проєкт Держбюджету-2021.

Джерело UATV
дата 19.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×