Важливе повідомлення

15.06.2022 року  ДП «МПІУ» оголосило проведення мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (короткометражних фільмів), що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв та виробництво аудіовізуального твору, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва.

Тип: короткометражний фільм.

Хронометраж: без обмежень.

Мова: українська.

Ціль конкурсу: відбір короткометражних фільмів.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах)  був встановлений включно до 05 липня 2022 року.

Документи надсилаються на електронну адресу: [email protected] одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

В зв’язку з технічними проблемами, на вищезазначену електронну адресу у період з 29.06.2022р. по 01.07.2022р. приймати документи не було можливим.

Враховуючи зазначене, просимо усіх осіб, хто має бажання прийняти участь у мистецькому конкурсі з відбору проєктів по виробництву (створенню) аудіовізуальних творів (короткометражних фільмів), подавати заявки шляхом надсилання документів на електронну адресу: [email protected].

У разі виникнення питань щодо подання документів просимо звертатися за телефоном: +38 (093) 726 57 07.

Прямой эфир