Вакцинацію від коронавірусу планують розпочати 24 лютого, – Ляшко

uatv
23.02.2021
Фото Укрінформ

Вакцини від COVID-19 Covishield, які прибули до України сьогодні, розвезуть у перші 7 регіонів.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу, інформує UATV.

Наразі вакцини після розмитнення доставлені до складу “Укрпромпостач”. Після завершення контрольних перевірок партія вакцини буде розфасована для кожної з областей.

“І завтра з самого ранку 11 автомобілів будуть доставляти вакцину до обласних складів. Разом із вакциною будуть доставлені шприци для ін’єкції і бокси для безпечної утилізації шприців, а також видаткові матеріали: інформована згода про проведення щеплення й агітаційні матеріали”, – розповів Ляшко.

За його словами, першими вакцину отримають Київ, Київська область, Чернігів, Черкаська область, Житомир і Вінниця.

Першою групою в черзі на вакцинацію є медпрацівники, які надають допомогу хворим на коронавірус.

“Вакцинацію плануємо розпочати вже завтра, після доставки перших партій, з постійним нарощуванням потужностей і розгортанням якомога більшої кількості точок і пунктів щеплення. Вакцинація буде відбуватися на першому етапі на одній платформі, тобто тільки мобільними бригадами, з другого етапу починаються дві платформи: мобільні бригади і пункти щеплення”, – додав він.

Ляшко наголосив, що вакцинація буде добровільною.

Закупівельна ціна вакцини невідома.

“Ми знаходимось під договором про нерозголошення, тому я не можу озвучувати ціни. Це є частиною наших переговорів із постачальником. Але я можу наголосити, що вона відповідає задекларованій розробником ціні”, – повідомила на брифінгу Тетяна Коротченко, голова представництва Crown Agents в Україні.

Нагадаємо, що сьогодні в Україну прибула перша партія вакцини проти коронавірусу, яка розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca.

Як повідомлялося, українці зможуть записатися в чергу на вакцинацію від коронавірусу через додаток “Дія”.

Джерело UATV
дата 23.02.2021
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×