WADA розгляне санкції проти РФ через допінговий скандал

uatv
09.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 9 грудня, Виконавчий комітет Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) під час засідання розгляне санкції проти Російської Федерації через допінговий скандал.

Про це повідомляє Радіо Свобода, інформує UATV.

Напередодні комітет атлетів WADA закликав повністю заборонити атлетам від РФ брати участь в Олімпіаді 2020 року в Токіо. На думку спортсменів, пропозиція “чистим” атлетам із Росії змагатися в Японії під нейтральним прапором, яку висловив Міжнародний олімпійський комітет, є недостатнім покаранням. За максимальні санкції проти РФ раніше виступили також Сполучені Штати Америки та Велика Британія.

Комітет з контролю дотримання вимог радив WADA надіслати РУСАДА формальне повідомлення, у якому визнати російську установу такою, яка не виконала вимог, та у зв’язку з цим застосувати низку заходів. Якщо WADA це зробить, РУСАДА матиме 21 день, щоби прийняти формальне сповіщення.

Також зазначається, що інші зацікавлені сторони зможуть звернутися до суду в Лозанні. Його рішення будуть обов’язковими для Міжнародного олімпійського комітету та інших спортивних органів.

Раніше повідомлялося, що через допінговий скандал РФ можуть на 4 роки відсторонити від міжнародних змагань.

Джерело Радіо Свобода
дата 09.12.2019
категорії Спорт
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×