В ЄС не визнають проведення Росією голосування в окупованому Криму

uatv
01.07.2020
Фото Укрінформ

Члени Європарламенту Девід Макалістер та Томаш Тобе заявили про те, що ЄП не визнає легітимність референдуму про зміни до конституції, проведеного Росією в окупованому Криму.

Заява політиків була оприлюднена на сайті Європейського Парламенту.

Зазначається, що Європарламент не був запрошений спостерігати за цим виборчим процесом.

“Тому будь-який член Європарламенту, який вирішив спостерігати за цим виборчим процесом у Російській Федерації, або на незаконно анексованому Кримському півострові, де Європейський Союз не визнає і не визнає проведення голосування, зробив це за власною ініціативою і ні за яких обставин, не має пов’язувати свою участь з Європейським Парламентом”, – сказано в повідомленні.

Представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Пітер Стано також заявив, що ЄС не визнає голосування в окупованому Криму. Про це інформує УНН.

“Європейський Союз твердо підтримує територіальну цілісність і суверенітет України. ЄС не визнає незаконну анексію Кримського півострова Росією, що є порушенням міжнародного права. Тому ми не визнаємо проведення голосування РФ на території півострова, який є частиною України”, – заявив дипломат.

Раніше Україна закликала ООН не визнавати результати російського референдуму.

Читайте такожУчасть у російському референдумі жителів окупованих Донбасу та Криму поставить під сумнів його результати, – МЗС

Нагадаємо, що політв’язня Сейтумерова окупанти змушували проголосувати на референдумі.

Джерело UATV
дата 01.07.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×