В уряді готові повернути конкурси під час призначення на державну службу, – Немчінов (ВІДЕО)

uatv
04.08.2020
Фото Укрінофрм

В уряді готові повернути конкурсну процедуру під час призначення на державну службу, як тільки президент Володимир Зеленський підпише відповідний закон.

Про це розповів міністр Кабміну Олег Немчінов у програмі “Официальный разговор” на телеканалі “Дом“.

За відповідні зміни в законодавство проголосували народні депутати.

“Ці норми були введені так званими прикінцевими положеннями до Закону України “Про зміни до державного бюджету”, який був прийнятий народними депутатами навесні. Зараз вони проголосували за те, щоб ці норми перестали діяти. Відповідно, як тільки президент підпише відповідний закон, ми будемо готові повернути конкурсну процедуру“, – зазначив міністр.

Для того щоб проводити такі конкурси, дотримуючись норм соціального дистанціювання, Національне агентство державної служби вже розробило спеціальний механізм, наголосив Немчінов. За його словами, через коронавірусні обмеження можливі варіанти проведення конкурсів у групах або з використанням відеозв’язку під час співбесіди.

Конкурсів категорії А буде кілька десятків, і, за словами міністра, до їх проведення підійдуть достатньо підготовленими.

“Але, на жаль, їх потрібно буде провести фактично за один місяць. А ось що стосується конкурсів категорії Б і В, я думаю, тут відповідальність ляже на ті органи, які проводили так звані добори, оскільки законодавець прописав виняткову вимогу. Наскільки потрібно було виключно набирати фахівців у районні державні адміністрації, які будуть скорочуватися, або в інші органи, наприклад, територіальні органи центральних органів виконавчої влади. Це на совісті керівників, які проводили такі операції”, – сказав Олег Немчінов.

Читайте також: У Кабміні виключають можливість проведення перепису населення найближчим часом (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 04.08.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×