В України великий потенціал розвитку у космічній галузі, – Гайдемарі Стефанишин-Пайпер (ВІДЕО)

uatv
11.10.2019
Фото UATV

Україна має дуже великий потенціал та перспективи розвитку у космічній галузі, і вона вже встигла зарекомендувати себе у цій сфері, коли брала участь у різних проектах.

Про це розповіла американська астронавтка з українським корінням Гайдемарі Стефанишин-Пайпер під час прес-конференції у Києві з нагоди Всесвітнього тижня космосу, повідомляє UATV.

“Я думаю, що потенціал і перспективи України у космічній галузі величезні. Україна раніше була критично важливим елементом взагалі всієї радянської космічної програми. І хоч не усі відповідні технології тут були присутні, проте держава показала себе дуже потужною у цій галузі. Можна, до прикладу, взяти технології двигунобудування, які були застосовані, зокрема, у таких проектах, як “Морський старт“. Україна таким чином показала, наскільки критично важливим і взагалі успішним може бути міжнародне співробітництво”, – зазначила Гайдемарі Стефанишин-Пайпер.

За словами астронавтки, кожній країні надзвичайно складно і дорого самостійно займатися розвитком космічної галузі, особливо з точки зору міжнародної конкуренції.

“Тому шлях розвитку потенціалу і взагалі космічної галузі України – це, звичайно, міжнародне співробітництво“, – додала вона.

Нагадаємо, у NASA оприлюднили світлину Західної Європи з космосу.

Джерело UATV
дата 11.10.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV