В Україну прибудуть ще 100 тис. ПЛР-тестів, окуляри та респіратори

uatv
31.03.2020
Фото ОП

Між регіонами уже розподіляють 1 тисячу коробок ПЛР-тестів на 100 тисяч тестувань, які прибули в нашу державу напередодні.

Про це йшла мова під час наради президента Володимира Зеленського з представниками уряду і державних відомств, які залучені до запобігання поширенню коронавірусу, інформує пресслужба ОП.

Також в Україну додатково прибуде ще 100 тисяч таких тестів, 40 тисяч окулярів багаторазового використання і респіратори високого ступеня захисту.

“Респіратори, рукавички, витратне обладнання для ШВЛ постійно направляються до лікарень. Ми також додатково роздаємо ці засоби військовим, Міністерству охорони здоров’я та прикордонникам”, – сказав секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко.

Також українське підприємство виготовляє 8 тис. спецкостюмів, 4 тис. захисних халатів і 18 тис. рукавичок багаторазового використання. Уже від сьогодні розпочнеться їх поставка в регіони, де ці засоби передадуть представникам швидкої допомоги та інфекційних відділень.

За словами Тимошенка, лабораторії отримають 12 спеціальних машин для проведення тестування, доставка яких в нашу державу очікується сьогодні. Також розглядається варіант закупівлі вхідних рамок з неспиртовим дезінфектором, які можуть розмістити у місцях з великим скупченням людей.

Нагадаємо, в Україні підготували 61 заклад для обсервації громадян, які прибувають з-за кордону.

Джерело UATV
дата 31.03.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV