В Україну повернулися 14 моряків, які провели 3 роки за ґратами у Лівії (ФОТО)

uatv
19.06.2020
Фото ОП

Додому повернулися 14 українських моряків з танкера “Рута”, які понад три роки провели за ґратами в Лівії.

Про це повідомляє пресслужба президента України, інформує UATV.

Спеціальний рейс з українцями приземлився у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”. Прибуття громадян нашої держави привітав президент Володимир Зеленський.

“Це наше завдання – повертати українських громадян. Я дуже радий, що майже через три з половиною роки 14 членів екіпажу танкера “Рута”, які були за ґратами в Лівії, повернулися додому. Я радий за них, за їхні сім’ї”, – сказав глава держави.

Також він подякував за успішну роботу Міністерству закордонних справ, Службі безпеки України і всім небайдужим, які допомагали у поверненні моряків.

В Офісі президента нагадали, що українських моряків затримали в Лівії у квітні 2017-го року. Їх звинуватили у причетності до контрабанди нафтопродуктів. Через те, що в цій країні тоді спостерігалася складна внутрішньополітична і безпекова ситуація, розгляд справи у лівійських судових інстанціях затянувся.

“Завдяки скоординованим діям відповідних органів влади України вдалося досягти результату в перемовинах з лівійською стороною та повернути наших громадян на батьківщину”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше з Барбадосу спецрейсами додому повернулися 600 українських моряків.

Джерело UATV
дата 19.06.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×