В Україну поставили 665 тисяч доз вакцини проти грипу, – Ляшко

uatv
27.10.2020
Фото Укрінформ

В Україну до епідсезону 2020–2021 років поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу. Найближчим часом МОЗ направить у заклади охорони здоров’я 40 тис. доз вакцини для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, інформує пресслужба МОЗ.

За його словами, поставлено 500 тисяч доз вакцини “Ваксігрип Тетра”, 45 тисяч доз вакцини “Інфлувак” та 120 тисяч доз вакцини “Джісі Флю”.

Читайте також: У світі розробляють близько 140 вакцин від коронавірусу, – Лапій (ВІДЕО)

“Попри те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає у неускладненій формі, вона може призводити й до тяжкого перебігу. Особливо це стосується людей старшого віку, вагітних, осіб з хронічними хворобами, маленьких дітей. Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні та зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення. Тож важливим пріоритетом у цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, що надають допомогу пацієнтам та реалізують заходи боротьби з COVID-19″, – зазначив Ляшко.

Раніше повідомлялося, що МОЗ закупить 1,41 млн доз вакцин проти грипу для медиків та освітян.

Джерело UATV
дата27.10.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×