В Україну не пустили російських пропагандистів, які їхали читати лекції, – ДПСУ (ВІДЕО)

uatv
21.02.2020
Фото ДПСУ

Співробітники Держприкордонслужби 20 лютого виявили громадянина Росії 1985 року народження, який прилетів рейсом із Мінська. Він зазначив, що прямує з діловою метою на запрошення однієї організації – проводити тренінги та заняття зі слухачами.

Про це інформує UATV із посиланням на сайт ДПСУ.

“Під час прикордонного контролю охоронці кордону встановили, що прибулий лектор співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську думу, а також є фахівцем в питаннях інформаційної та кібервійни. Лекції на цю тему він читав в окупованому Криму в так званому молодіжно-патріотичному таборі “Донузлав-2015”. Тоді організатори – всеросійська організація “Боевое братство” – високо оцінили роботу тренера та нагородили його медаллю “Участник шествия “Бессмертный полк”, – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, чоловік повернувся зворотним рейсом зі штампом у паспорті “Заборона в’їзду” на 3 роки.

Крім того, рейсом із Мінська прилетів росіянин 1986 року народження, який теж їхав читати лекції про просування контенту в соціальних мережах. У його біографії знайшли факт незаконного відвідування окупованого Криму. Вердикт – рейс на Мінськ та заборона в’їзду в Україну на 3 роки.

Також в Україну не впустили росіянку 1980 року народження.

“Вона прилетіла рейсом із Мінська для проведення лекцій та тренінгів. Але кордон перетнути не змогла, адже її мета поїздки та наявні підтвердження не переконали охоронців кордону. Також було встановлено, що жінка займає посаду в забороненому в Україні інтернетресурсі”, – додали у ДПСУ.

Нагадаємо, торік прикордонники не впустили понад 3,7 тис. росіян, які намагались в’їхати до України.

Джерело UATV
дата 21.02.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV