В Україну не пустили 10 тис. дитячих книжок із російською пропагандою 

Зокрема, заборонено примірники книги Олени Качур "Как жили на Руси"

uatv
25.04.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

“Держкомтелерадіо відмовив ТОВ “Якабу Трейд” у видачі дозволу на ввезення з території держави-агресора книги Олени Качур “Как жили на Руси” (видавець – ООО “Манн, Иванов и Фербер”, м. Москва) у кількості 10 тис. примірників”, – йдеться у повідомленні.

Експертна рада з питань аналізу та оцінки видавничої продукції визнала, що у дитячій книжці присутні ознаки пропаганди держави-агресора та практики фальшування історії Київської Русі, невизнання Української держави.

Відповідно до Закону України “Про видавничу справу” видавнича продукція, що містить матеріали, зміст яких спрямований на порушення суверенітету і територіальної цілісності України, не може бути дозволена до розповсюдження на території України.

Загалом, із 22 травня 2017 року Держкомтелерадіо надав дозвіл на ввезення 14 453 найменувань книжок з території держави-агресора, а також із тимчасово окупованих територій України. Водночас видали 46 відмов на підставі негативного висновку експертної ради. Ще 460 відмов надали через наявність не всіх документів, необхідних для отримання дозволу.

Джерело UATV
дата 25.04.2018
категорії Культура
поділитися
Топ новин на UA|TV