В Україні зняли документальний фільм “Не все буде добре”

uatv
17.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

Українська компанія “ТАТОФІЛЬМ” представила Держкіно документальний фільм “Не все буде добре”.

Про це інформує пресслужба Держкіно.

Режисером та співавтором сценарію стрічки є румунський режисер Адріан Пірву, українську частину команди складають співавтор сценарію Олена Максьом, оператор Денис Мельник та продюсер Олена Єршова.

Українсько-румунський фільм з прчатковою назвою “Народжені квітнем/Our special birthday” став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. На його зйомки автори отримали державну підтримку розміром 1 млн 197 тис. 480 грн (близько 30% загальної вартості виробництва фільму).

“25-го квітня 1986 року молода румунська селянка відправилася в Україну на екскурсію. Вона була на шостому місяці вагітності. На наступний день вибухнув четвертий реактор найбільшої в Європі атомної електростанції, викидаючи в небо хмари радіоактивного пилу. Дівчина подорожує Україною ще протягом 2-х тижнів, їсть місцеву їжу, п’є воду й бере участь у першотравневій демонстрації, не знаючи, що тисячі людей в цей час борються з найбільшою в історії людства ядерною аварією. Про існування містечка під назвою Чорнобиль мама довідалася тільки після повернення додому. У кінці липня я народився цілком сліпим. Зараз у мене частково є зір в одному оці, завдяки унікальному лікарю, рогівці з моргу і 28-річній сільській дівчині з силою та самовідданістю левиці – моїй матері”, – говорить Адріан Пірву, син цієї жінки і режисер стрічки.

Нагадаємо, що Держкіно презентувало постер фільму “Черкаси”.

Джерело UATV
дата 17.02.2020
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV