В Україні завершили виробництво воєнної драми “Черкаси”

uatv
19.04.2019
Фото Укрінформ-UATV

У Держкіно переглянули створений на основі реальних подій повнометражний художній фільм Тимура Ященка “Черкаси“.

Про це інформує прес-служба компанії.

“Фільм вийшов надзвичайно емоційний, з об’ємними характерами головних героїв. Стрічка відверто і подекуди з жорстоким реалізмом розповідає про стан українських військово-морських сил напередодні Революції Гідності, але на наших очах в момент випробувань герої картини – члени екіпажу тральщика “Черкаси”, – які не зі своєї вини потрапили в безвихідну драматичну ситуацію, стають прикладом мужності”, – сказав глава Держкіно Пилип Іллєнко.

Виробництво стрічки здійснили українська компанія MKK film service та польська компанія “Інтер медіа”.

Сюжет фільму – про екіпаж тральщика “Черкаси”, який чотири роки тому став єдиним з семи кораблів, що втримав український стяг на своїй щоглі на озері Донузлав під час окупації Криму. Впродовж трьох тижнів екіпаж судна гідно тримав оборону, мужньо чинив опір, відбиваючи атаки військ РФ.

Консультантом під час зйомок став реальний командир тральщика “Черкаси” Юрій Федаш, а до акторського складу увійшли моряки, які тримали оборону на кораблі навесні 2014-го року.

В Держкіно виділили на створення стрічки 17 млн 341 тис. 862 грн. при загальній вартості виробництва 39 млн 841 тис. 862 грн. Зйомки проходили в Очакові, Одесі та невеличкому селі Чернігівської області.

Нагадаємо, що в Україні завершили виробництво фільму “Історія Зимового саду”.

Джерело UATV
дата 19.04.2019
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×