В Україні запрацює другий мобільний підрозділ Консультативної місії ЄС

uatv
18.05.2019
Фото Facebook EUAM Ukraine

Після продовження мандату Консультативної місії ЄС (EUAM) в Україні на два роки, у нашій державі почне діяти додатковий мобільний підрозділ місії. Він працюватиме на сході країни.

Про це повідомив заступник голови Консультативної місії ЄС Фредерік Весслау сьогодні, 18 травня, під час заходів до Дня Європи у Києві, інформує УНН.

“Ми раді тому факту, що мандат місії було продовжено. Цей мандат тепер становитиме 2 роки, адже попередній тривав 18 місяців”, – зазначив він.

Новий етап діяльності місії розпочнеться з 1 червня. Бюджет місії, за словами Фредеріка Весслау, було збільшено на 25%. Також зросла кількість співробітників.

“Щодо напрямів нашої діяльності – здебільшого ми продовжимо те, що було розпочато. Але також будуть додані нові елементи. Наприклад, ми будемо вести більш активну діяльність у співпраці з Національною Гвардією, також займатимемось прикордонними питаннями, іншими напрямами. Крім того, у нас почне працювати вже другий мобільний підрозділ на додаток до першого, який веде свою діяльність у різних містах в Україні”, – розповів заступник голови Консультативної місії ЄС.

Робота нового підрозділу буде зосереджена на сході нашої держави.

“Його діяльність буде зосереджена у Східній, Південно-Східній частині України. Ми думаємо, підрозділ буде зосереджено у Маріуполі, але не тільки”, – наголосив дипломат.

Підрозділ займатиметься низкою питань і напрямків, над якими зазвичай працює Консультативна місія. Серед них – співпраця з місцевими органами поліції, прокуратури, служби безпеки тощо.

Раніше повідомлялося, що за 10 років співпраці з ЄС у рамках проекту “Східного партнерства” Україна вийшла в лідери.

Джерело УНН
дата 18.05.2019
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×