В Україні зафіксовано три випадки підозри на коронавірус, – Скалецька (ВІДЕО)

uatv
24.01.2020
Фото МОЗ України

В Україні зафіксували три випадки підозри на коронавірус. Два з них не підтвердилися.

Про це на нараді щодо поширення нового коронавірусу заявила міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька, інформує UATV.

“На сьогодні в Україні ми вже розслідували три випадки підозри на коронавірус. З них два не були підтверджені. Щодо ще одного випадку проводиться епідемічне розслідування із залученням провідних епідеміологів. Кожен випадок буде розслідуваний і донесений до населення”, – заявила вона.

Як повідомляє Укрінформ із посиланням на видання China Daily, у Китаї 36 пацієнтів із коронавірусом вилікували і вже виписали з лікарень.

За даними Національної комісії охорони здоров’я Китаю, першою медикам у Шанхаї вдалося вилікувати 56-річну жінку, яка деякий час проживала в Ухані, де було зафіксовано спалах коронавірусу.

Лікували жінку в міській лікарні, її самопочуття поступово поліпшувалося. За останні шість днів у пацієнтки не було жодних симптомів захворювання. Її двічі перевіряли на наявність вірусу, перш ніж виписати.

Раніше повідомлялося, що Кабмін розробив і затвердив план дій, щоб запобігти потраплянню коронавірусу на територію України. Також у МОЗ створили оперативний штаб.

Джерело UATV
дата 24.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×