В Україні заблокують близько 100 сайтів, які загрожують нацбезпеці

uatv
12.02.2019
Фото Укрінформ-UATV

Про перелік нових інтернет-видань, акаунтів та платформ, які несуть загрозу для національної безпеки і будуть найближчим часом заблоковані, в ефірі одного з українських телеканалів повідомив начальник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук.

Цього року до списку потрапили близько ста сайтів. 

За словами представника СБУ, лише за останній рік в нашій країні заблокували  близько двох тисяч фейкових акаунтів у соціальних мережах, подали для санкцій близько 200 інтернет-сайтів, які пропагували ідеологію російських окупантів. 

Олександр Климчук зауважив, що РФ вкладає значні кошти в розвиток мереж інтернет-сайтів, які ретранслюють пропагандистські ідеї, а також використовують з цією ж метою соціальні мережі.

Крім того, служба безпеки володіє інформацією про те, що російські спецслужби готують потужні кібератаки перед виборами в Україні і безпосередньо під час них. Вони, як наголосив Климчук, можуть бути спрямовані не тільки на ЦВК, а й на “будь-які об’єкти критичної інфраструктури, такі як транспорт, зв’язок, фінанси й енергетика”.

Проте Україна готова ефективно реагувати на кіберзагрози, – резюмував начальник Департаменту. 

Нагадаємо, спецслужби Росії вербують злочинців для підпалів храмів УПЦ МП.

Джерело UATV
дата 12.02.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV