В Україні за травень до 4G підключили понад тисячу населених пунктів

10.06.2020
Фото Укрінформ

У травні до мереж 4G підключили 1188 населених пунктів України. З них 723 отримали 4G вперше, а в інших – з’явилась альтернатива у виборі послуг від різних операторів.

Про це повідомляє UATV з посиланням на Офіс президента.  

Як зазначається, надання громадянам доступу до якісного зв’язку та швидкісного інтернету – одне зі стратегічно важливих питань для Володимира Зеленського.

“Життя змінилося, воно більше перейшло в онлайн. Тому я хотів би, щоб ми пришвидшили темпи якісного покриття нашої країни. Технологічно це, звісно, складно, але нам потрібно навчитися реагувати на нові виклики, щоб захистити країну від нових потрясінь. Країну треба з’єднати не тільки дорожньою інфраструктурою, але й віртуальною”, – сказав глава держави.

Загалом станом на травень 2020 року зв’язок 4G наявний у 16 205 населених пунктах. Це 57% від їхньої загальної кількості.

“Наразі базові станції операторів працюють здебільшого в діапазоні 1800 МГц. Але вже в липні вони почнуть розгортання мереж 4G у діапазоні 900 МГц. Це дозволить покривати однією базовою станцією більшу територію. Отже, очікуємо на ще швидші темпи розвитку мереж 4G”, – наголосив віцепрем’єрміністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Читайте також: Зеленський обговорив з представниками операторів зв’язку покриття якісним інтернетом усієї України

В ОП нагадали, що на початку травня відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з віцепрем’єрміністром – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим, заступником міністра цифрової трансформації з питань розвитку інфраструктури Олександром Шелестом та представниками чотирьох провідних операторів, що беруть участь у розбудові мереж 4G – “Київстар”, “Водафон Україна”, “Лайфселл” та “Інтертелеком”. На зустрічі глава держави закликав прискоритись із розгортанням мереж 4G в Україні.

Раніше Зеленський підписав указ про запровадження в Україні 4G інтернету.

Джерело UATV
дата 10.06.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×