В Україні виготовили перші 600 комплектів тестсистем для діагностики коронавірусу

uatv
26.03.2020
Фото з сайта unn.com.ua

Національній академії наук України виділили 350 тисяч грн для оплати роботи зі створення та виробництва українських тестсистем для діагностики коронавірусу COVID-19. Відповідні кошти уже надійшли на рахунки інституту.

Про це повідомив віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Вадим Пристайко, інформує UATV з посиланням на Урядовий портал.

Він наголосив, що українські високоточні тестсистеми уже пройшли реєстрацію і була виготовлена перша партія з 600 комплектів.

“Відвідав інститут, де українські науковці розробили високоточну тестсистему для діагностики коронавірусу COVID-19. Система вже пройшла реєстрацію в Україні, виготовлена перша партія з 600 комплектів. Уряд працює над виділенням необхідних коштів на виготовлення потрібної кількості вітчизняних тестсистем. Ми не лише забезпечимо наших лікарів необхідною зброєю в боротьбі із хворобою, але й фінансуватимемо українську науку, яка має у разі потреби швидко адаптуватися, якщо вірус мутуватиме”, – сказав Вадим Пристайко.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 145 випадків коронавірусу.

Джерело Урядовий портал
дата 26.03.2020
категорії Наука
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV