В Україні виготовили новітню радіолокаційну станцію

uatv
18.05.2020
Фото “Укроборонпром”

На заводі “Іскра”, який входить до складу “Укроборонпрому“, виготовили дослідний зразок нової перспективної радіолокаційної станції 80К6КС1.

Про це інформує пресслужба концерну.

Основне призначення розробки – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу. Станція створена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони.

Зазначається, що радіолокаційна станція сумісна з наявними зенітно-ракетними комплексами як ЗСУ, так і закордонного виробництва.

“Ключовими елементами технологічного успіху цієї розробки є побудова передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використання технологій цифрових антенних решіток, реалізація на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, які працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами. Для підвищеної мобільності радіолокаційної станції вся апаратура розміщується на одному транспортному засобі вітчизняного виробництва. Це дозволяє розгортати та згортати мобільну станцію за лічені хвилини”, – розповів директор “Іскри” Юрій Пащенко.

За його словами, найближчим часом відбудуться державні випробування.

Нагадаємо, що “Укроборонпром” цьогоріч поставив військовим понад 300 одиниць бронетехніки.

Раніше Зеленський анонсував “повне перезавантаження “Укроборонпрому”.

Джерело UATV
дата 18.05.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×