В Україні вступили на посади посли ЄС та чотирьох країн

uatv
08.11.2019
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 7 листопада, прийняв вірчі грамоти у послів Швеції, Швейцарії, Грузії, Мексики та Євросоюзу.

Послом Королівства Швеція в Україні буде Тобіас Тиберг. Глава української держави подякував послу за підтримку суверенітету і територіальної цілісності нашої країни і наголосив, що готовий продовжувати результативний діалог з прем’єрміністром Швеції Стефаном Льовеном.

“Україна очікує на підтримку з боку Швеції проєктів, спрямованих на підвищення енергоефективності, покращення стану довкілля, впровадження переробки відходів в нашій державі”, – йдеться у повідомленні на сайті президента.

Привітавши посла Швейцарії Клода Вільда, Зеленський наголосив, що державам варто розширювати двосторонню співпрацю у торговельно-економічній та інвестиційній сферах і подякував за готовність швейцарської сторони прийняти Міжнародну конференцію щодо реформ в Україні у 2021 році.

У розмові з послом Грузії Теймуразом Шарашенідзе президент зазначив, що наші країн мають разом рухатися на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції.

Також після вручення вірчих грамот Зеленский обговорив взаємодію у межах міжнародних організацій та розвиток співпраці у торговельно-економічній та інших галузях з послом Мексики Ольгою Беатріс Гарсія Гієн.

Матті Маазікас офіційно вступив на посаду посла Євросоюзу в Україні. Президент подякував за внесок ЄС у реалізацію реформ в нашій державі і наголосив на готовності поглиблювати секторальну інтеграцію з ЄС у різних галузях.

“Для мене велика честь представляти Європейський Союз в Україні та очолювати одне з найбільших представництв ЄС. Як посол, я працюю над нашими відносинами, які постійно удосконалюються, а також над тим, аби наблизити ЄС та Україну одне до одного”, – цитує Матті Маазікаса пресслужба Представництва ЄС в Україні.

Нагадаємо, в Україні відновило роботу Посольство Ізраїлю.

Джерело UATV
дата 08.11.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV