В Україні вперше проведуть конкурс соціального відеоконтенту

uatv
11.03.2019
Фото з сайта pitchua.com

“PITCH UA – Україна, яку варто побачити”  – таку назву має перший відкритий конкурс відеоконтенту, який презентують у Києві 18 березня. 

Як відзначають організатори заходу, головна його мета –  розповісти про позитивні зміни, котрі відбуваються в нашій країні в останні роки, а також дізнатися більше про те, які ми є насправді.

“Один із шляхів до цього – наповнити ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та веб-ресурси якісним контентом, що демонструє єдність нашої держави в її різноманітності, та що присвячений історіям сильних небайдужих людей”, – переконана співорганізатор Вікторія Ярмощук.

До участі в конкурсі допускають відеопроекти для ТБ, кінотеатрів та веб-платформ усіх видів та жанрів з відповідною тематикою.

PITCH UA триватиме з 18 березня до 17 червня 2019 року. Він матиме декілька етапів: прийом заявок, докторинг-майстерня, фінальне подання проектів та пітчинг.

Автори робіт зможуть підвищити власний професійний рівень, на практиці перевірити креативний потенціал своїх ідей, відвідати майстер-класи міжнародних експертів аудіовізуальної індустрії, і як результат – отримати часткове фінансування на реалізацію свого проекту.

Детальніше про умови та етапи конкурсу можна дізнатися за посиланням. 

Джерело UATV
дата 11.03.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV