В Україні відкриють спеціальні ліцеї для дітей, які цікавляться наукою, – Гриневич

uatv
22.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич заявила, що в Україні з’являться наукові ліцеї для школярів, які цікавляться дослідженнями.

Про це повідомляє прес-центр МОН.

Відкриття спеціалізованих закладів передбачено реформою шкільної освіти. Таким чином це стане можливістю для розвитку таланту кожної дитини.

“Ми маємо дуже талановитих дітей, які вже в ранньому віці демонструють хист та бажання займатися дослідженнями.  Часто такі школярі швидше засвоюють матеріал, потребують іншого підходу до навчання. Вони є скрізь, адже ні талант, ні допитливість не залежать від місця народження, доходу сім‘ї чи національності. Наше завдання – створити умови, які дозволили б цим дітям навчатися у швидшому темпі та отримувати поглиблені знання”, – пояснила Лілія Гриневич.

Навчатимуться діти в таких закладах лише з 5-го класу. Навчання в наукових ліцеях буде безкоштовним. Більше того, школярів забезпечуватимуть харчуванням та довозитимуть до закладу у разі необхідності.

Учні 5-8-х класів отримуватимуть стипендію у розмірі 32% від звичайної академічної стипендії студентів ЗВО І-ІІ рівня акредитації. 

Нагадаємо, що на навчання дітей у лікарнях Кабмін виділив 12 млн грн.

Джерело UATV
дата 22.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×