В Україні відбудеться Kyiv Fashion Summit

uatv
02.07.2019

8 липня в українській столиці стартує Kyiv Fashion Summit, в межах якого топові спікери говоритимуть про “креативний безвіз” у фешн-індустрії та роль її представників у формуванні іміджу країни.

Про це повідомляє UATV.

У форматі круглого столу відбудуться дві дискусійні панелі: “Ukraine NOW: роль креативних індустрій у промоції країни” та “CREATE.Ukraine: “креативний безвіз” у фешн-індустрії”.

Дискусію про роль креативної індустрії вестимуть держсекретар Міністерства інформполітики Артем Біденко, предстаниця угорської агенції The Hungarian Fashion & Design Agency Патрисія Амфер та представниця естонської компанії Tartu Centre for Creative Industries Карін Сеп.

Про “креативний безвіз” говоритимуть перша заступниця Мінкульту  Світлана Фоменко, японський журналіст і контриб’ютор провідних міжнародних видань Ю Масуї та креативний директор IED-Istituto Europeo di Design Джованні Оттонелло.

“Безвіз” для українських креативних індустрій означає міжнародну мобільність митців, ширший доступ до фінансових можливостей, обмін досвідом та спрощений трансфер нових технологічних досягнень. Я щиро вірю, що створення мереж і партнерств на міжнародному рівні, закріплене спільними та інклюзивними креативними проектами, приведе до глибшої єдності європейських культур, ідей та цінностей”, – переконана Світлана Фоменко.

Захід об’єднує представників міжнародних медіа, іноземні делегації країн-учасниць Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів та українські провідні fashion-видання.

Kyiv Fashion Summit відбудеться за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Міністерства культури України.

Джерело UATV
дата 02.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV