В Україні вдруге відбувся International Young Designers Contest (ФОТО)

uatv
09.07.2019
Фото International Young Designers Contest

У Києві в “Мистецькому арсеналі” вдруге відбулася одна з найбільш масштабних та впливових міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі – International Young Designers Contest (Міжнародний конкурс молодих дизайнерів).

Про це повідомляє UATV.

Цього року у конкурсі взяли участь дизайнери з 10 країн: Грузії, Естонії, Латвії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії.

Переможцем International Young Designers Contest-2019 стала Анастасія Падалка, переможниця національного конкурсу молодих дизайнерів одягу “Погляд у майбутнє-2019”. Вона отримала нагороду у 10 тисяч доларів на розвиток власного бренду та навчання на одному з курсів програми IED-Istituto Europeo di Design.

Переможцем Fashion Visual Art Residence став фотограф Яша Жилін, який отримав спеціальний приз – можливість пройти стажування IED-Istituto Europeo di Design. Партнерами резиденції стали LBK Production.

У межах IYDC-2019 відбувся Kyiv Fashion Summit. Головною подією саміту став круглий стіл, який складався з двох дискусійних панелей: “Ukraine NOW: роль креативних індустрій у промоції країни” та “CREATE.Ukraine: “креативний безвіз” у фешн-індустрії”.

International Young Designers Contest відкриває імена, які стануть майбутнім світової fashion-індустрії. Конкурс збагачує європейську моду сьогодні та відображає творчі перспективи завтрашнього дня.

Джерело UATV
дата 09.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×