В Україні варто запровадити повний локдаун на 3 тижні, – Аваков

uatv
26.11.2020
Фото МВС України

В Україні потрібно якнайшвидше ввести повний локдаун не менше, ніж на три тижні, щоб зупинити ситуацію, коли щоденно у нашій державі від коронавірусу помирають понад 200 людей.

На цьому наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, інформує UATV із посиланням на пресслужбу відомства.

Також він наголосив, що уряд повинен пропрацювати механізм компенсації збитків для населення, який раніше запропонував глава Української держави Володимир Зеленський.

“Особисто я вважаю, що необхідно вводити локдаун якомога скоріше, на 3-4 тижні, при цьому не ховатися за політичними лозунгами чи зручними формулюваннями. Бо мова йде про ризик для здоров’я українців. Як тільки будуть опрацьовані деталі та механізми системи компенсації, яку озвучив президент, треба ввести локдаун та уникнути ситуації, коли маємо понад 200 смертей щоденно, як зараз”, – сказав Арсен Аваков.

За його словами, у різних регіонах України приблизно однакова епідеміологічна ситуація, тому немає сенсу опиратися на “зони”, вводячи обмеження. Він наголосив, що локдаун потрібно запроваджувати одразу в усіх областях.

“Ми не можемо чекати, поки рухне медична система і маємо зупинити цей ланцюг поширення хвороби. Для мене однаково катастрофічна ситуація як із заповненням лікарень на 90%, так і на 70%”, – додав Аваков.

Нагадаємо, в Україні зафіксували новий антирекорд – за минулу добу виявили понад 15 тисяч нових випадків COVID-19.

Читайте такожПрезидент повідомив, у кого буде пріоритет при вакцинації від коронавірусу

Джерело UATV
дата 26.11.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×