В Україні успішно відбулися випробування турецьких безпілотників Bayraktar (ВІДЕО)

uatv
20.03.2019
Фото Twitter Петро Порошенко

Сьогодні, 20 березня, в Україні відбулось успішне випробування  ударних турецьких безпілотників Bayraktar, які поставлені на озброєння української армії.

Про це йдеться на сторінці Президента Петра Порошенка у Facebook.

“Вітаю ЗСУ та наших партнерів із Туреччини, а також усіх українців – у нас сьогодні з’явилась абсолютно нова сучасна зброя. Це чудовий внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави!”, – сказав глава держави, який був присутній під час запусків.

Зазначимо, що безпілотник може нести керовані протитанкові ракети та авіаційні бомби, його довжина 6,5 метра, максимальна швидкість польоту – 222 км на годину.

Випробування ударних турецьких безпілотників «Bayraktar», які поставлені на озброєння української армії, пройшли успішно. Вітаю ЗСУ та наших партнерів з Туреччини, а також усіх українців – у нас сьогодні з’явилась абсолютно нова сучасна зброя. Це чудовий внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави!

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 20 березня 2019 р.

Нагадаємо, що у вівторок, 19 березня, відбулись перші запуски у небі над Хмельницькою та Житомирською областями. Раніше Україна й Туреччина підписали угоду про закупівлю для українських військових ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Джерело UATV
дата 20.03.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV