В Україні створять Нацбіржу з торгівлі капіталом і товарами (ФОТО)

uatv
08.06.2021
Фото Урядовий портал

Прем’єрміністр України Денис Шмигаль взяв участь у підписанні Меморандуму про взаєморозуміння між урядом України, Європейським банком реконструкції та розвитку, Американською торговельною палатою та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у сфері національної біржової торгівлі капіталом та організованих товарних ринків.

Про це пише UATV із посиланням на Урядовий портал.

Як зазначається, в наступні три роки в Україні планується створити інтегрований центр ринків капіталу та товарних ринків – Національну біржу з торгівлі капіталом і товарами (NEXT-UA).

Шмигаль наголосив, що підписання меморандуму є першим кроком до створення повноцінного Фондового ринку.

“Фондовий ринок – це один із найбільш якісних механізмів залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій в реальний сектор економіки. Це нові можливості для бізнесу та інвесторів“, – сказав він.

За словами прем’єрміністра, основними структурними одиницями NEXT-UA будуть Універсальна торгова біржа, компанія з фінансової інфраструктури (депозитарій, розрахунково-кліринговий центр та торговий репозиторій), Арбітражний центр, Консультативна рада та Бюро зв’язків з інвесторами. Для створення проекту планується також залучити стратегічних комерційних інвесторів.

Денис Шмигаль зауважив, що в меморандумі сторони визначили дорожню карту на найближчі два роки.

Раніше Кабмін затвердив трирічну Бюджетну декларацію.

Читайте також: Україна та Словаччина підписали меморандум про активізацію співпраці підприємств

Джерело Урядовий портал
дата08.06.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×