В Україні стрімко розвивається спорт XXI століття – дрон-рейсінг (ВІДЕО)

Скрін з відео

Прийти до фінішу першим, подолавши всі перешкоди – це і є головна мета дрон-рейсінгу. Цей спорт набирає популярність протягом останніх двох років, і кількість пілотів зростає з кожним роком.

“Дрон-рейсінг – це незвичайний спорт, це дуже технічне захоплення. В першу чергу він вимагає знання технічної частини, а для цього потрібен хороший рівень володіння англійською мовою”, – розповідає пілот Артем Полікарпов.

Полікарпов почав займатися цим видом спорту з 2014 року, коли тільки з’явилися перші квадрокоптери. “Мене це зацікавило, я купив квадрокоптер, зламав його через 2 дні, звичайно. Але мені захотілося чогось більшого – за розміром, за швидкістю, і я зрозумів, що треба рухатися в напрямку коптерів власної збірки”, – говорить він.

Дрон-рейсінг – це захоплююче і веселе хобі, кажуть пілоти. “Мені подобається займатися цим спортом через незабутнє відчуття польоту на коптері за допомогою відеоокулярів, вид від першої особи – непередаване відчуття польоту. І в той же час мені подобається технічна частина збірки нових коптерів, апаратів”, – розповідає пілот Віктор Дзензель.

Для того, щоб займатися таким хобі, як кажуть пілоти, спочатку потрібно купити апаратуру управління і вчитися в симуляторі польотів. Наступний крок – покупка дрона, який профі рекомендують збирати самостійно. А потім вже – придбання окулярів.

Цей молодий вид спорту дуже популярний в світі, і Україна також не відстає від світових тенденцій.

“У 2016 році ми провели перший відбірковий етап на чемпіонат Європи, зібрали збірну і відправили хлопців на острів Ібіца, де був перший єврокубок і буквально через місяць – наші спортсмени поїхали на ЧС на Гавайських островах. Ми увійшли в топ-100 кращих пілотів планети” , – сказав керівник української асоціації дрон-гонок Дмитро Аксьонов, і додав, що на цьому українці зупинятися не збираються.

Більше випусків програми “Ровесник” дивіться за посиланням.

Прямий ефір