В Україні презентували Центр протидії дезінформації (ВІДЕО)

06.04.2021
Фото ОП

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак на зустрічі з послами “Великої сімки”, Фінляндії, Ізраїлю, а також головами представництв ЄС і НАТО в Україні презентував роботу Центру протидії дезінформації та обговорив можливості співпраці в напрямі інформаційної безпеки.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

У заході також взяли участь секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква, керівник Центру протидії дезінформації Поліна Лисенко та заступник голови Виконавчого комітету реформ Олександр Ольшанський.

За словами Єрмака, ідея створення Центру протидії дезінформації назрівала ще з 2014 року.

“На жаль, Україна стала дійсно полігоном та центром дезінформації, особливо з боку РФ. І це стосується сьогодні не лише подій на Донбасі та в окупованому Криму, а й практично всіх сфер життя”, – зауважив він.

Андрій Єрмак представив дипломатам керівника центру – Поліну Лисенко. За його словами, центр уже почав свою роботу, вибудовує комунікацію між усіма державними установами та планує розпочати координацію з іноземними партнерами.

“Мета створення центру – акцентувати увагу на важливості захисту інформаційної сфери для національної безпеки України, протидіяти пропаганді, деструктивній дезінформації та кампаніям, а також перешкодити маніпуляціям громадською думкою”, – наголосила Лисенко.

За її словами, основна увага буде приділена протидії поширенню неправдивої інформації в інтернеті та фейків у медіа.

“Ми маємо велику кількість інформаційних атак, і в цих умовах Україна повинна бути готова захищати свій суверенітет у цій сфері. Правда буде головною зброєю роботи центру”, – наголосила Лисенко.

Читайте також: Телеканал “Дом” – протиотрута від російської пропаганди, – Кречетов

Раніше повідомлялося, що ЄС допоможе Україні ще ефективніше боротися з дезінформацією.

Джерело
дата 06.04.2021
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×